יובל רייכמן

שמי יובל רייכמן

הכתובת לליווי עסקי במטרה לשפר תהליכים פנים ארגוניים ולהביא ארגונים / עסקים ליעדם.

 

השכלה:

תואר ראשון בהנדסת חשמל, תקשורת ומחשבים 
תואר שני במנהל עסקים.
מאמן עסקי

 

 

בעל ניסיון רב:

במשך שנים ניהלתי פרויקטים גדולים בעלי חשיבות לאומית ואף קיבלתי מספר פרסים על הצלחתם.

 

למעלה  מ-10  שנים כיהנתי כמנכ"ל בחברה המייצאת את רוב  תוצרתה. במסגרת התפקיד, הובלתי תהליך ארוך אשר כלל את הפיכת מוצרי החברה למוצרי איכות ברמה הבינלאומית,  ביצעתי עסקאות בינלאומיות כיצרן OEM, הטמעתי שינויים בתהליכים פנים ארגוניים אשר יצרו יכולת תגובה מהירה ואספקת מוצרים מותאמים לדרישת הלקוח בלוח זמנים הקצר בהרבה מהמתחרים, כל זאת תוך שיפור מתמיד של התוצאות העסקיות. עקב עליית ערכה של החברה נמכרו חלק ממניותיה למשקיעים חיצוניים.

 

למעלה מ 15 שנה עוסק בייעוץ וליווי עסקי של עסקים, חברות וארגונים רבים בהם הובלתי עם הבעלים או המנכ"לים פיתוח תהליכי ניהול ושיווק בהם: הובלת הנהלות של חברות אל עבר מטרותיהן , הכנת תוכניות עסקיות והובלה בישומן, מיקוד שיווקי, בקרה עסקית, תמחיר, העצמת פעילויות כדאיות וסינון תחומים בלתי רווחיים, הגדרת מבנים ארגוניים וליווי המנהלים בישום, הגדרת צרכים וליווי ברכישה ובהטמעה של מערכות מידע, מיזוג בין חברות, תכנון הייצור והתפעול, בניית תקציבים, ניהול פרויקטים ועוד. כל אלו תוך שמירה על העיקרון המנחה: ההסתכלות הכוללת על העסק על מערכותיו במקביל לכניסה לעומק בתחומים הנדרשים.

 

העסקים איתם אני משתף פעולה הם: מפעלי תעשייה, מפעלים בתעשייה הקיבוצית,  עסקים קטנים, קיבוצים, עסקים פרטיים, חברות ממשלתיות ועוד…

 

במקביל לפעילויות הנ"ל אני עוסק שנים בתרומה לקהילה בתחומים שונים כגון: הדרכת נוער, ביטחון, תרבות, ניהול תקציבים מוניציפליים, ספורט, אימון.